ARENGUAGENTUUR OÜ

Meeskondade areng on meie kirg!

KONTAKTID
Helista: (+372) 524 7575
Kirjuta: info@arenguagentuur.com
JÄLGI MEID

Mis peitub lühendite ICF, ESCÜ ja AoEC taga?

Minu coachiks õppimise isiklik teekond sai alguse 2016. aastal, mil läbisin EBS Juhtimiskoolituse Keskuse poolt korraldatud Academy of Executive Coaching (AoEC) programmi “Coaching Skills Certificate”, 16 tundi (12 ACSTH – Approved Coach Specific Training Hours).

Suure tõuke andis samal aastal läbitud Franklin Covey  koolitus “Väga efektiivse inimese 7 harjumust” – enesejuhtimine ja tulemuslikkuse parandamise süsteem.

2019. aasta kevadel läbisin Erickson College International programmi “High Performance Team Coaching“, 21 tundi (14 ACSTH) ja aasta teises pooles jätkasin Erickson College International lahenduskeskse coachingu koolitusprogrammis “The Art & Science of Coaching “ 136 ACSTH, mis tänaseks on edukalt lõpetatud.

Coaching, see on praktiline oskus, võimas tööriistade komplekt, millega toetan Sind sisemise tasakaalu ja motivatsiooni leidmisel, saavutamaks justnimelt neid eesmärke ja uusi sihte, mis Sinu jaoks olulised!

 

Diplom/sertifikaat annab nii Sulle kui ka minule endale selle kindluse, et olen valmis võtma selle vastutuse meie professionaalseks partnerluseks!

Inspireerivate kohtumisteni!

Kersti Jürgenstein

Arenguagentuur OÜ tegevjuht, koolitaja, meeskondade arendaja, coach.

Minu kohta lisainfo »

Arenguagentuur COACHING »

Lõpetas 8.lend LAHENDUSKESKSEID COACHE, loe artiklit  “The Art and Science of Coaching 2019” 8.lend »


MIS PEITUB SIIS LÜHENDITE ICF, ESCÜ JA AOEC TAGA?

ICF – International Coach Federation on rahvusvaheline professionaalseid coache ühendav organisatsioon, mis loodi 1995. aastal. Tänaseks kuulub organisatsiooni üle 20 000 professionaalse coachi enam kui 100 riigist.

ICF on maailma suurim coachingu organisatsioon, mis tegeleb:

– coachingu valdkonna arendamisega ja reguleerib coachingu programmidele, koolidele, meediaväljaannetele ja praktiseerivatele coachidele kehtestatud kõrgeid eetilisi ja professionaalseid standardeid;

– coachi karjääri arendamisega – ICF annab välja nii koolitusprogrammidele kui coachidele ICF sertifikaate kolmel erineval tasemel (Associate, Professional ja Master Certified Coach);

– oma liikmete toetamisega – korraldatakse konverentse, üritusi, pakutakse erinevaid teenuseid ja abi avalike suhetega seotud tegevustes.

Loe ICF Estonia kohta siit »

ESCÜ – Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing

Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing asutati 1997. aastal ühendamaks professionaale, esindama supervisiooni ja coachingu valdkonda, hoidma oma liikmete identiteeti ja parendama kvaliteeti.

ESCÜ eesmärk on muuta superviisor/coachi kutse ühiskonnas nähtavaks, töökultuuri tavapäraseks osaks.

Nende aastatega on Eestis koolitatud ligi paarsada professionaalset superviisorit ja coachi. ESCÜ kvaliteedimärk annab teada professionaalsest teenusepakkujast.

AoEC – Academy of Executive Coaching

AoEC loodi 1999. aastal John Leary-Joyce poolt ja tänaseks on AoEC-st saanud ainuke UK coachingu-koolitust pakkuv ettevõte, mis on akrediteeritud kolme tipptasemel erialaorganisatsiooni – ICF-i (International Coach Federation), EMCC-i (European Mentoring and Coaching Council) kui ka AC-i (Association for Coaching) – poolt.

AoEC toodete portfelli kuuluvad erinevad rahvusvaheliselt akrediteeritud coachide väljaõppe ja täiendkoolituse programmid.

AoEC usub, et heaks coachiks õppimine on oma olemuselt isiklik teekond, aidates välja arendada vaid Sulle omase coachingu-mudeli, mis toetub Sinu individuaalsele olemusele, stiilile ja käekirjale.

 

#arenguagentuur #koolitused #coaching #kerstijürgenstein #ICF #ESCÜ #AoEC #ICFEstonia #koostöö #meeskonnatöö #meeskonnacoaching