Coaching

Arenguagentuur OÜ COACHING

Coaching on inimese isikliku potentsiaali avamine parima tulemuse saavutamiseks mitte õpetamise, vaid õppida aitamise kaudu (Timothy Gallwey).

See on partnerlus, mis ühendab sügaval isiklikul tasandil uskumused, väärtused ja visiooni ning võimaldab avastamisprotsessi kaudu eesmärkide seadmist ja konkreetseid toiminguid.

Coaching võib toimuda ühekordselt või protsessina ning  sobib igale inimesele, kelle soov on teha teadlikult tööd iseendaga ning viia ellu muudatusi enda sees ja ümber.

Mida pakume

Individuaalne coaching on mõjusaim vahend:

– selguse saamiseks;

– karjääri planeerimiseks või muutuseks;

– isiklikuks arenguks;

– muutuste ja keeruliste olukordadega toimetulemiseks;

– teadlikkuse ja enesekindluse kasvatamiseks.

 

Tegemist on traditsioonilise nö. “üks-ühele” kohtumisega, kus fookuses on just konkreetselt Sinu arendamine ja toetamine, et saaksid tegeleda üles kerkinud teemadega ja liikuda enda eesmärkide suunas. Olen selles Sulle toetavaks partneriks.

 

Esmalt räägime läbi ootused ja eesmärgid ning vastavalt sellele lepime kokku, kuidas edasi liigume. Olenevalt teemast on iga teekond erinev – mõned teemad on ajamahukamad, teinekord piisab aga ühekordsest kohtumisest, et saada kätte see õige suund.

Alustava juhi coaching sobib Sulle, kui võtad vastu uue väljakutse juhina kas ettevõttesiseselt või uues ettevõttes. Või hoopis alustad ise ettevõtlusega.

 

Esimesed kuud on kahtlemata otsustavad – õppimine, kohanemine, meeskonna komplekteerimine ja juhtimine, ettevõtte töökultuuri väljatöötamine, eneseteostus ja -tõestus jne. Vaja on teha palju ja suuri otsuseid. Kõige selle juures on oluline ise mitte “läbi põleda”.

 

Alustava juhi coachingu 6 kohtumist on parim viis toetuseks, selguse loomiseks, tegevuse kavandamiseks, enesekindluse kasvatamiseks.

 

Kas oled ise alustav juht või vajab hoopis keegi Sinu meeskonnast tuge?

Alustava juhi/ JUHI COACHING

– soovid endas  arendada ja oma  meeskonnas juurutada coachivat suhtlemisstiili?

– soovid välja töötada  Sulle omase coachiva juhtimisstiili? 

Töötame üheskoos välja Sulle sobiva COACHINGU MUDELITE  JA “TÖÖRIISTADE” KOMPLEKTI edaspidiseks kasutamiseks.

Juhi coaching on mõeldud juhtidele, kellel on juba kogemust ja kes tahavad ennast kui juhti arendada. Sobilik teadlikkuse ja enesekindluse kasvatamiseks, miks mitte ka nt. coachiva juhtimisstiili väljatöötamiseks, arendamiseks ja juurutamiseks.

 

Juhi tugevus peitub tema isikupäras. Uurime üheskoos, kes Sa oled, millised on Sinu väärtused, teadmised, iseloom, tugevused, nõrkused, võimalused, ohud ja kuidas vormida selle põhjal Sinule omane juhtimismudel.

 

Soovid endas arendada coachiva juhi oskusi?

Meeskonna coachingu eesmärk on tuua välja iga meeskonnaliikme parimad ideed, omadused ja tugevused, luua alus toetavateks suheteks ja inspireerida meeskonda saavutama koos parimaid tulemusi. Käivitada ühine areng ja motivatsiooni tõus, et saavutada nii isiklikke kui ka meeskondlikke eesmärke.

Õpitakse üksteisega avatult ja väärtustavalt suhtlema, oma ootuseid, vajadusi ja rõõme jagama. Suureneb meeskonnaliikmete omavaheline usaldus ja paraneb koostöö.

 

Meeskonna coachingus keskendume muuhulgas:

– eesmärkidele, rollidele ja vastutusele;

– konfliktsete olukordade lahendamisele;

– meeskonna kultuurile, koostööle ja efektiivsusele;

– uutele võimalustele ja arengule;

– motivatsiooni tõstmisele ja pühendumisele.

 

Meeskonna coachingu programme viime läbi ka nö. “väljasõidu treeningu” vormis üle Eesti erinevates põnevates paikades, kus samaaegselt saab meeskond nii areneda ja koos kasvada kui ka lõõgastuda. Parimaid tulemusi saavutatakse kohtudes coachiga 6-12 korda.

 

Võta ühendust ja küsi personaalset pakkumist!

 

Vaata MEESKONNATÖÖ koolitusi:

Väärtuspõhine mõtlemine ja meeskonnatöö ›

Toetava organisatsioonikultuuri loomine ›

Konfliktsete olukordade lahendamine meeskonnas ›

Karjääri coaching Arenguagentuur OÜ Kersti Jürgenstein
COACHING Minu sisemine tasakaal Arenguagentuur OÜ

Telli coaching alloleva vormi kaudu:

    Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

    Arenguagentuur OÜ / tel: (+372) 524 7575 / e-post: info@arenguagentuur.com