Coaching

Arenguagentuur OÜ COACHING

Coaching on inimese isikliku potentsiaali avamine parima tulemuse saavutamiseks mitte õpetamise, vaid õppida aitamise kaudu (Timothy Gallwey).

See on partnerlus, mis ühendab sügaval isiklikul tasandil uskumused, väärtused ja visiooni ning võimaldab avastamisprotsessi kaudu eesmärkide seadmist ja konkreetseid toiminguid.

Coaching võib toimuda ühekordselt või protsessina ning  sobib igale inimesele, kelle soov on teha teadlikult tööd iseendaga ning viia ellu muudatusi enda sees ja ümber.

Mida pakume

Individuaalne coaching on mõjusaim vahend:

– selguse saamiseks;

– karjääri planeerimiseks või muutuseks;

– isiklikuks arenguks;

– muutuste ja keeruliste olukordadega toimetulemiseks;

– teadlikkuse ja enesekindluse kasvatamiseks.

 

Tegemist on traditsioonilise nö. “üks-ühele” kohtumisega, kus fookuses on just konkreetselt Sinu arendamine ja toetamine, et saaksid tegeleda üles kerkinud teemadega ja liikuda enda eesmärkide suunas. Olen selles Sulle toetavaks partneriks.

 

Esmalt räägime läbi ootused ja eesmärgid ning vastavalt sellele lepime kokku, kuidas edasi liigume. Olenevalt teemast on iga teekond erinev – mõned teemad on ajamahukamad, teinekord piisab aga ühekordsest kohtumisest, et saada kätte see õige suund.

Alustava juhi coaching sobib Sulle, kui võtad vastu uue väljakutse juhina kas ettevõttesiseselt või uues ettevõttes. Või hoopis alustad ise ettevõtlusega.

 

Esimesed kuud on kahtlemata otsustavad – õppimine, kohanemine, meeskonna komplekteerimine ja juhtimine, ettevõtte töökultuuri väljatöötamine, eneseteostus ja -tõestus jne. Vaja on teha palju ja suuri otsuseid. Kõige selle juures on oluline ise mitte “läbi põleda”.

 

Alustava juhi coachingu 6 kohtumist on parim viis toetuseks, selguse loomiseks, tegevuse kavandamiseks, enesekindluse kasvatamiseks.

 

Kas oled ise alustav juht või vajab hoopis keegi Sinu meeskonnast tuge?

Juhi coaching on mõeldud juhtidele, kellel on juba kogemust ja kes tahavad ennast kui juhti arendada. Sobilik teadlikkuse ja enesekindluse kasvatamiseks, miks mitte ka nt. coachiva juhtimisstiili väljatöötamiseks, arendamiseks ja juurutamiseks.

 

Juhi tugevus peitub tema isikupäras. Uurime üheskoos, kes Sa oled, millised on Sinu väärtused, teadmised, iseloom, tugevused, nõrkused, võimalused, ohud ja kuidas vormida selle põhjal Sinule omane juhtimismudel.

 

Soovid endas arendada coachiva juhi oskusi?

Vaata JUHTIMISKOOLITUSI:

Coachiv juhtimisstiil ›

Meeskonna coachingu eesmärk on tuua välja iga meeskonnaliikme parimad ideed, omadused ja tugevused, luua alus toetavateks suheteks ja inspireerida meeskonda saavutama koos parimaid tulemusi. Käivitada ühine areng ja motivatsiooni tõus, et saavutada nii isiklikke kui ka meeskondlikke eesmärke.

Õpitakse üksteisega avatult ja väärtustavalt suhtlema, oma ootuseid, vajadusi ja rõõme jagama. Suureneb meeskonnaliikmete omavaheline usaldus ja paraneb koostöö.

 

Meeskonna coachingus keskendume muuhulgas:

– eesmärkidele, rollidele ja vastutusele;

– konfliktsete olukordade lahendamisele;

– meeskonna kultuurile, koostööle ja efektiivsusele;

– uutele võimalustele ja arengule;

– motivatsiooni tõstmisele ja pühendumisele.

 

Meeskonna coachingu programme viime läbi ka nö. “väljasõidu treeningu” vormis üle Eesti erinevates põnevates paikades, kus samaaegselt saab meeskond nii areneda ja koos kasvada kui ka lõõgastuda. Parimaid tulemusi saavutatakse kohtudes coachiga 6-12 korda.

 

Võta ühendust ja küsi personaalset pakkumist!

 

Vaata MEESKONNATÖÖ koolitusi:

Väärtuspõhine mõtlemine ja meeskonnatöö ›

Toetava organisatsioonikultuuri loomine ›

Konfliktsete olukordade lahendamine meeskonnas ›

Karjääri coaching Arenguagentuur OÜ Kersti Jürgenstein
MINU SISEMINE TASAKAAL coaching veebis ARENGUAGENTUUR.COM
COACHIV JUHTIMISSTIIL Arenguagentuur.com Kersti Jürgenstein

Alustava juhi/ JUHI COACHING

– soovid endas  arendada ja oma  meeskonnas juurutada coachivat suhtlemisstiili?

– soovid välja töötada  Sulle omase coachiva juhtimisstiili? 

 

LEPI KOHTUMINE / JUHI COACHING

ja töötame üheskoos välja Sulle sobiva

COACHINGU MUDELITE  JA “TÖÖRIISTADE” KOMPLEKTI

edaspidiseks kasutamiseks.

Võta ühendust ja leiame koos sobiva lahenduse!

Tel: 524 7575 / E-post: info@arenguagentuur.com

  Olen tutvunud ja nõustun privaatsustingimustega

  ICF – International Coach Federation on rahvusvaheline professionaalseid coache ühendav organisatsioon, mis loodi 1995. aastal. Tänaseks kuulub organisatsiooni üle 20 000 professionaalse coachi enam kui 100 riigist.

   

  ICF on maailma suurim coachingu organisatsioon, mis tegeleb:

  – coachingu valdkonna arendamisega ja reguleerib coachingu programmidele, koolidele, meediaväljaannetele ja praktiseerivatele coachidele kehtestatud kõrgeid eetilisi ja professionaalseid standardeid;

  – coachi karjääri arendamisega – ICF annab välja nii koolitusprogrammidele kui coachidele ICF sertifikaate kolmel erineval tasemel (Associate, Professional ja Master Certified Coach);

  – oma liikmete toetamisega – korraldatakse konverentse, üritusi, pakutakse erinevaid teenuseid ja abi avalike suhetega seotud tegevustes.

  ESCÜ – Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing

  Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühing asutati 1997. aastal ühendamaks professionaale, esindama supervisiooni ja coachingu valdkonda, hoidma oma liikmete identiteeti ja parendama kvaliteeti.

   

  ESCÜ eesmärk on muuta superviisor/coachi kutse ühiskonnas nähtavaks, töökultuuri tavapäraseks osaks.

   

  Nende aastatega on Eestis koolitatud ligi paarsada professionaalset superviisorit ja coachi. ESCÜ kvaliteedimärk annab teada professionaalsest teenusepakkujast.

  AoEC – Academy of Executive Coaching

  AoEC loodi 1999. aastal John Leary-Joyce poolt ja tänaseks on AoEC-st saanud ainuke UK coachingu-koolitust pakkuv ettevõte, mis on akrediteeritud kolme tipptasemel erialaorganisatsiooni – ICF-i (International Coach Federation), EMCC-i (European Mentoring and Coaching Council) kui ka AC-i (Association for Coaching) – poolt.

   

  AoEC toodete portfelli kuuluvad erinevad rahvusvaheliselt akrediteeritud coachide väljaõppe ja täiendkoolituse programmid.

   

  AoEC usub, et heaks coachiks õppimine on oma olemuselt isiklik teekond, aidates välja arendada vaid Sulle omase coachingu-mudeli, mis toetub Sinu individuaalsele olemusele, stiilile ja käekirjale.

  Arenguagentuur OÜ / tel: (+372) 524 7575 / e-post: info@arenguagentuur.com