ARENGUAGENTUUR OÜ

Meeskondade areng on meie kirg!

KONTAKTID
Helista: (+372) 524 7575
Kirjuta: info@arenguagentuur.com
JÄLGI MEID

Ajurünnakustuudio MÕTTERUUM – Miku talu Savastveres oli väljas Elva Elamusfestivalil / 2020

22. august 2020 toimus Elvas Verevi rannas kolmas Elva Elamusfestival, kus kohtusid Tartumaa valdade loomemajandusega tegelevad ettevõtted.

Elva Elamusfestival on kogu päeva toimuv mess koos selle juurde kuuluva meluga, kus Tartumaa loomemajandusega tegelevad ettevõtted pakuvad elamusi, korraldavad töötube ning tutvustavad seeläbi oma tooteid ja teenuseid.

Peale ettevõtjate messi toimus laste- ja noortealal huvitegevuse mess, kus tutvustasid erinevad Tartumaa spordiklubid, noortekeskused ja huvikoolid oma huvitegevuse võimalusi.

Esimest korda oli väljas ka ajurünnakustuudio MÕTTERUUM – Miku talu Savastveres, tutvustamas oma tegemisi ja loovaid tulevikuplaane ning esindades Peipsiääre valda ning Sibulateed.

Ajurünnakustuudio MÕTTERUUM jagas infot 12.september 2020 toimuva Sibulatee puhvetite päeva kohta, kus esimest korda Savastveres, Miku talu hoovil avab “KOOLITUSTE PUHVETI”.

Samuti on esindatud puhvetite päeval juba varasematest aastatest tuttavad võrgustiku ettevõtlikud oma vahvate puhvetite ja töötubadega.

Ajurünnakustuudio MÕTTERUUM - Miku talu Savastveres Elva Elamusfestivalil 22.08.2020

Sibulatee puhvetite päeva ametlik info ja kaardirakendused leiad siit »

Vii oma meeskonna mõtted uuele tasemele MÕTTERUUMIS!
Suurepärane looduskaunis koht Sinu meeskonnale koosolekukoolitusemeeskonna coachingu vms läbiviimiseks.

 

#ajurünnakustuudio #mõtteruum #mikutalusavastveres #arenguagentuur #koolitused #coaching #kerstijürgenstein #sibulatee #sibulateepuhvetitepäev2020 #koolitustepuhvet #enesearenguampsud #elvaelamusfestival2020 #tartumaine #peipsiäärevald #driftihall