ARENGUAGENTUUR OÜ

Meeskondade areng on meie kirg!

KONTAKTID
Helista: (+372) 524 7575
Kirjuta: info@arenguagentuur.com
JÄLGI MEID

Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusüritus, mis toimub igal aastal oktoobrikuu alguses.
Ettevõtlusnädal – see on nädal täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale sinu unistuste poole.

Sellel aastal toimus enam kui 200 sündmust nii noortele kui alustavatele ja tegutsevatele ettevõtjatele. Sündmustelt said inspiratsiooni ja uusi teadmisi enam kui 10 000 osalejat.

Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Arenduskeskuste võrgustik, Tartu linna sündmuseid organiseerib Tartu Linnavalitsus.

Efektiivne ajajuhtimine Ettevõtlusnädal 2020 Arenguagentuur OÜ

 

Arenguagentuur Koolitused oli sel korral väljas Jõgeval, 6. oktoobril Kirna Õppekeskuses, koolitusega EFEKTIIVNE AJAJUHTIMINE ›

Koolitus koosnes kahest 1,5-tunnisest moodulist, kus oli nii teooriat, lõbusaid fakte ajajuhtimisest ja loomulikult eneseanalüüs, prioriteedid, väärtused, eesmärgid ning coachiv lähenemine efektiivsuse tõstmiseks ja oma eesmärkide poole liikumiseks.

 

8. oktoobril toimus Tartus Ahhaa keskuses taaskord suure osalusega praktiline töötuba MINU SISEMINE TASAKAAL – coachiv lähenemine oma sisemise tasakaalu leidmiseks.
Tegemist oli individuaalse coachinguga grupis, kus igaüks sai tegeleda iseenda jaoks oluliste teemadega privaatselt.

Töötuba MINU SISEMINE TASAKAAL / Arenguagentuur.com Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Töötuba MINU SISEMINE TASAKAAL / Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Koolitus AVALIK ESINEMINE - esinemisoskused ja eneseväljendus / Arenguagentuur.com Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Koolitus AVALIK ESINEMINE – esinemisoskused ja eneseväljendus / Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Samal päeval toimus Tartus veel ka koolitus AVALIK ESINEMINE – esinemisoskused ja eneseväljendus, enesekindluse kasvatamine.

Koolitust alustasime põhjaliku eneseanalüüsiga teadvustamaks reaalset hetkeolukorda ning kaardistasime ära eesmärgid edaspidiseks.
Sellest tulenevalt sai igaüks teadlikult õppida avaliku esinemise ja eneseväljenduse kunsti lähtuvalt Veikko kui praktiku tõekspidamistest ja kogemustest.
Koolitajad: Kersti Jürgenstein – Arenguagentuur OÜ tegevjuht, koolitaja, meeskondade arendaja ja coach. Eesti Mentorite Koja liige. Ajurünnakustuudio MÕTTERUUM – Miku talu Savastveres eestvedaja.
Veikko Täär – armastatud ja tunnustatud näitleja, Arenguagentuur OÜ partner, pikaaegse kogemusega esinemise- ja eneseväljenduse ning suhtlemiskoolitaja.

Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Arenguagentuur Koolitused Ettevõtlusnädalal / 2020

Tänud kõigile osalejatele ja tänud meeldiva koostöö eest Tartu EttevõtlusosakondMaakondlikud Arenduskeskused ja kõik tublid, kes sellist vahvat, ettevõtlikkuse kasvatamise programmi jätkuvalt veavad!